Uitslag 2017

De uitslagen van de BakkersVakWedstrijden 2017 zijn bekend! Klik hier voor de verschillende juryrapporten.

Uitslag belangrijkste onderdelen BakkersVakWedstrijden 2017


Top 10: beste brood-, koek- en banketbakker

Nr. Naam                                                                   Bakkerij                                                           Punten

1 Herman Schepers                                                Echte Bakker Herman Schepers                     496
2 Giel Vermeulen                                                    Bakkerij Verba                                                 474
3 Team Vreugdenhil                                                Bakkerij Vreugdenhil                                       473
4 Team Marten Boonstra                                        Echte Bakker Marten Boonstra                       469 
5 Team Van Otten                                                   Patisserie en broodspecialist Van Otten         468
6 Sander Jan Janssens                                          Echte Bakker Scholtens                                  467
7 Team Timmer                                                       Echte Bakker Timmer                                     460
8 Team Van der Most                                              Bakkerij Van er Most                                       453
9 Team Boonstra                                                     Bakker Boonstra                                             451
10 Team Pots                                                          Echte Bakker Pots                                          449

Banketbakkers Top 5: melk chocoladeletter B, appeltaartje en plaatcake

Nr. Naam                                                                  Bakkerij                                                          Punten

1 Eelco Landwaart                                                  Landwaart Culinair                                            240
2 Roy van Etten                                                      Banketbakkerij Stoffer                                       218
3 Jitse ter Ellen                                                       La Bomba                                                          213
4 Team Marten Boonstra                                        Echte Bakker Marten Boonstra                         209
5 Team De Korenaar                                              Echte Bakker De Korenaar 208

Top 5 Talent van het jaar: brownie’s, gevulde macarons en getoerd gerezen

Nr. Naam                                                                Bakkerij                                                              Punten

1 Marien van Wijgerden                                         Bakkerij Verba                                                    234
2 Romee Kruidenier                                               Echte Bakker Bi’j oons                                       227
3 Hanna Kamminga                                               Banketbakkerij Boonstra                                    225
4 Koen de Blaey                                                    Echte Bakker Van der Veer                                209
5 Niels Huuskes                                                    Bakkerij Oonk                                                     202

Trofee



Trofee 


Naam


Bakkerij 



Punten 


Krokantbrood trofee 



Team De Seelse Bakker, Doorwerth



 Bakkerij de Seelse
Bakker



 155



Sinterklaas trofee



Eelco Landwaart,Maartensdijk



Landwaart Culinair



 138



Innovatie trofee



Tim Boers, Maasdijk



 Bakkerij Vreugenhil



 82



Oud en Nieuw trofee



Stephan Venema, Sneek



 Venemafood BV



 143



Chocolatier trofee



Eelco Landwaart, Maartensdijk



 Landwaart
Culinair



 167



Koek trofee



Team Ambachtelijke Bakkerij Braaksma



 Bakkerij Braaksma, Oenstsjerk



 164



Sierstuk trofee



Johnny de Vries, Surhuisterveen



 Echte Bakker de Korenaar



 90



Taart trofee



Eelco Landwaart, Maartensdijk



 Landwaart culinair



 86



Brood trofee



Giel Vermeulen, Brakel



Bakkerij Verba



 152



Mediteriaansbrood trofee



Team Breimer,Joure



Bakkerij Breimer, Joure



 156



Vloerbrood trofee



Daan Schwarte, Wierden



 Patissier-en broodspecialist van Otten



 148



Kleinbrood trofee



Eelco Landwaart,Maartendsdijk



Landwaart culinair



 156



Meergranen trofee



Jacob Heemstra, Sneek



Bakkerij Haaksma Sneek



 164



Korstdeeg trofee



Team Bakkerij de Boer, Wergea



Bakkerij Teije de Boer



 142



Talent van het jaar



 Marien van Wijgerden 



Bakkerij Verba



 



Vruchtenbrood trofee



Team Vreugdenhil, Maasdijk



Bakkerij Vreugdenhil



 154



Stukswerk trofee



Eelco Landwaart, Maartensdijk



Landwaart culinair



 156



Cake trofee



Team Hamersma, Grootegast



Bakkerij Hamersma



 141



Roggebrood trofee



Team Posthuma,Wommels



 De Echte Bakker Posthuma



 73



Suikerbrood trofee



Team Bakkerij Tjoelker



Bakkerij Gosse Tjoelker



 81



Beschuit trofee



Team Ambachtelijke Bakkerij Braaksma



Bakkerij Braaksma, Oentsjerk



 82