Uitslag 2016

De uitslagen van de BakkersVakWedstrijden 2016 zijn bekend!
Klik hier voor de verschillende juryrapporten.

Top 10

Nr. Naam Bakkerij Punten
1 Team Vreugdenhil Bakkerij Vreugdenhil 527
2 Team van Bentum Bakkerij van Bentum 515
3 Team Verba Bakkerij Verba 501
4 Team Haafs Bakkerij Haafs 491
5 Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma  Ambachtelijke bakkerij Braaksma 490
- De heer Sander Jan Janssens Scholtens 490
6 Team Bakkerij Tjoelker Bakkerij Gosse Tjoelker 486
7 De heer Jacob Heemstra De Echte Bakker Piet Haaksma 482
8 De heer Herman Schepers De Echte Bakker Herman Schepers  481
9 Team Bakkerij de Boer Bakkerij Teije de Boer 479
10 Team De Loods Bakkerscafe de Loods 473

Banketbakkers Top 5

Nr.NaamBakkerijPunten
1Team Breimer's Bakkerij Breimer's Bakkerij302
2De heer Edwin Kamper Ambachtsbakker De Jager228
3Team AlbertemaPartyservice Freerk Albertema
216
4Team HaafsBakkerij Haafs210
5Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma Ambachtelijke bakkerij Braaksma   208

Jeugd Top 5

Nr.NaamBakkerijPunten
1De heer Robert HanjeBreimer's Bakkerij156
2De heer Wilco LetteboerBakkerij Koopmans154
3Koen de Blaey
De Echte Bakker V/d Veer152
4De heer Roy Schepers
De Echte Bakker Herman Schepers 150
5Mevrouw Pieteke van Gosliga   Banketbakkerij De Korenbloem145

Trofee

Trofee Naam Bakkerij Punten
Krokantbrood trofee De heer bas leersum, Doorwerth De Seelse Bakker 153
Sinterklaas trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 149
Innovatie trofee De heer Tim Boers, Maasdijk Bakkerij Vreugdenhil 72
Oud en Nieuw trofee Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke bakkerij Braaksma 150
Chocolatier trofee Team Nijstad, Oosterwolde De Echte Bakker Nijstad 161
Koek trofee Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke bakkerij Braaksma 153
Sierstuk trofee De heer Mm de Jong, Heemskerk Bakkerij Putter 82
Taart trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 94
Brood trofee De heer Klaas Noordzij, Rijssen Patissier en broodspecialist van Otten 159
Mediteriaansbrood trofee De heer Henk Breimer, Lemmer Breimer's bakkerij 150
Vloerbrood trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 158
Kleinbrood trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 147
Meergranen trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 158
Korstdeeg trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 152
Talent van het jaar De heer Robert Hanje, Scharsterbrug Breimer's bakkerij 156
Vruchtenbrood trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 147
Stukswerk trofee De heer de Heer B. van der Meer, Damwoude Bakkerij Heslinga Smulpaleis 152
Cake trofee Team Breimer's Bakkerij, Joure Breimer's bakkerij 230
Roggebrood trofee De heer Gregory Breimer, Lemmer Breimers Bakkerij 74
Suikerbrood trofee Team Bakkerij Tjoelker, Drachten Bakkerij Gosse Tjoelker 81
Beschuit trofee Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke bakkerij Braaksma 89