Top 10

Nr.

Naam

Bakkerij

Punten

1 Team Vreugdenhil Bakkerij Vreugdenhil 527
2 Team van Bentum Bakkerij van Bentum 515
3 Team Verba Bakkerij Verba 501
4 Team Haafs Bakkerij Haafs 491
5 Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma Ambachtelijke Bakkerij Braaksma 490
  De heer Sander Jan Janssens Scholtens 490
6 Team Bakkerij Tjoelker Bakkerij Gosse Tjoelker 486
7 De heer Jacob Heemstra De Echte Bakker Piet Haaksma 482
8 De heer Herman Schepers De Echte Bakker Herman Schepers 481
9 Team Bakkerij de Boer Bakkerij Teije de Boer 479
10 Team de Loods Bakkerscafé de Loods 473

 

Banketbakkers Top 5

Nr.

Naam

Bakkerij

Punten

1 Team Breimer's Bakkerij Breimer's Bakkerij 302
2 De heer Edwin Kamper Ambachtsbakker De Jager 228
3 Team Albertema Partyservice Freerk Albertema 216
4 Team Haafs Bakkerij Haafs 210
5 Team A.D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma Ambachtelijke Bakkerij Braaksma 208

 

Jeugd Top 5

Nr.

Naam

Bakkerij

Punten

1 De heer Robert Hanje Breimer's Bakkerij 156
2 De heer Wilco Letteboer Bakkerij Koopmans 154
3 Koen de Blaey De Echte Bakker Van den Veer 152
4 De heer Roy Schepers De Echte Bakker Herman Schepers 150
5 Mevrouw Pieteke van Gosliga Banketbakkerij De Korenbloem 145

 

Trofee├źn

Trofee

Naam

Bakkerij

Punten

Krokantbrood trofee De heer Bas Ieersum, Doorwerth De Seelse Bakker 153
Sinterklaas trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 149
Innovatie trofee De heer Tim Boers, Maasdijk Bakkerij Vreugdenhil 72
Oud en Nieuw trofee Team A. D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke Bakkerij Braaksma 150
Chocolatier trofee Team Nijstad, Oosterwolde De Echte Bakker Nijstad 161
Koek trofee Team A. D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke Bakkerij Braaksma 153
Sierstuk trofee De heer M. M. de Jong, Heemskerk Bakkerij Putter 82
Taart trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 94
Brood trofee De heer Klaas Noordzij, Rijssen Patissier en broodspecialist van Otten 159
Mediteriaansbrood trofee De heer Henk Breimer, Lemmer Breimer's Bakkerij 150
Vloerbrood trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 158
Kleinbrood trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 147
Meergranen trofee Team van Bentum, Lobith Bakkerij van Bentum 158
Korstdeeg trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 152
Talent van het jaar De heer Robert Hanje, Scharsterburg Breimer's bakkerij 156
Vruchtenbrood trofee Team Verba, Brakel Bakkerij Verba 147
Stukswerk trofee De heer B. van der Meer, Damwoude Bakkerij Heslinga Smulpaleis 152
Cake trofee Team Breimer's Bakkerij, Joure Breimer's Bakkerij 230
Roggebrood trofee De heer Gregory Breimer, Lemmer Breimer's Bakkerij 74
Suikerbrood trofee Team Bakkerij Tjoelker, Drachten Bakkerij Gosse Tjoelker 81
Beschuit trofee Team A. D. Ambachtelijke Bakkerij Braaksma, Oentsjerk Ambachtelijke Bakkerij Braaksma 89